Szczęśliwa rodzina 01

O nas

Made Doors istnieje od 2018 roku. Mimo krótkiej historii jest już prężnie działającym przedsiębiorstwem i rozpoznawalną marką, cieszącą się uznaniem i zaufaniem Klientów. Osiągnięcie sukcesu w tak krótkim czasie i w trudnych warunkach rynkowych, możliwe było dzięki pasji, zaangażowaniu, profesjonalizmowi i doświadczeniu Elżbiety Kukułki – właścicielki firmy oraz jej pracowników. Cały zespół Made Doors, to ludzie, którzy z branżą stolarki drzwiowej związani są od lat.

Do Made Doors wnieśli wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie na co dzień dzielą się z Klientami. Efekty to zadowolenie usługobiorców i z drugiej strony: sukces firmy na płaszczyźnie biznesowej.

Wiedzą, że Made Doors to dobry wybór, najlepszych drzwi.

Zaufaj nam i Ty! Bądź na bieżąco z naszą ofertą.

Nasza historia

W Made Doors wiemy, że drzwi są we wnętrzu jak przysłowiowa „kropka nad i”. Dopełniają całości aranżacyjnej, nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru, w zależności od zamysłu projektanta mogą zlać się z całością wystroju lub stać się samodzielnym elementem dekoracyjnym.

Mają także znaczenie praktyczne. Izolują zarówno w znaczeniu dosłownym, jak i metaforycznym – chronią mieszkanie przed utratą ciepła, tłumią hałasy, a domownikom, dają poczucie bezpieczeństwa. Są nieodzownym elementem domu, mieszkania, bloku. Są wszędzie, cieszą oko i dzielą się swą funkcjonalnością.

Fachowe doradztwo

Drzwi są zakupem często wykonywanym na lata. By spełniały swoje funkcje, muszą być solidne, funkcjonalne, niezawodne i estetyczne. Wiemy o tym i codziennie czynimy wszystko, by każde nasze skrzydło drzwiowe spełniało wymagania najbardziej wymagających Klientów, także tych, którzy szukają rozwiązań nietypowych.Podchodzimy do klienta indywidualnie. Każdy bowiem ma inne oczekiwania i potrzeby. Zaufało nam już wielu. Kolejni Klienci niecierpliwie czekają w kolejce. Wiedzą, że warto stawiać na dobrą jakość drzwi, profesjonalizm zespołu, fachowe i rzetelne doradztwo.

Nasz Zespół

Dwa zdania o istniejącym zespole o tym kto go tworzy i co wnosi, krótka informacja w stylu masz pomysł by dołączyć do naszego zespołu

ela fotogit

Elżbieta Kukułka

Właścicielka

To dzięki jej marzeniom i niestrudzonemu dążeniu do ich realizacji powstała firma MadeDoors. Przedsiębiorcza, pracowita, skrupulatna. Kobieta, która nigdy się nie poddaje.

Justyna Tomza, kierownik działu handlowego MadeDoorszia

Justyna Tomza

kierownik działu handlowego, klienta detalicznego.

Pogodna, złota kobieta, motor napędowy MadeDoors. Rzetelna i kompetentna, doradzi, podpowie, rozwiąże problem.

Sławek handlowiec

Sławomir Wojciechowski

przedstawiciel handlowy

Zna ofertę MadeDoors i nasze produkty, jak nikt inny. Wie czego Państwo potrzebujecie, wybierze dla Was najlepsze rozwiązanie. 

Piotr Pluta

Piotr Pluta 

szef ekipy montażystów

Firma „PITTBUD”. Piotr na montażu drzwi i okien zna się jak nikt inny. Perfekcyjnie dokładny. Zawsze terminowy. Czuwa nad efektywną pracą całego zespołu montażystów.

MadeDoors
w liczbach

1 +
Zadowolonych klientów
1 +
Sprzedanych drzwi i okien
1 +
Usług montażowych